Obóz zimowy idealny dla Twojego dziecka!

03-01-2020, 15:58

Ferie zimowe coraz bliżej, a nadal nie wiesz, który obóz będzie idealny dla Twojego dziecka? Nic w tym dziwnego, każde dziecko jest inne, a nasza oferta zimowej rozrywki jest bardzo szeroka! Chętnie pomożemy Ci dokonać wyboru.

Po pierwsze milusińscy!

Pierwszy samodzielny wyjazd dziecka to stres zarówno dla niego, jak i dla jego rodziców. Na samym początku, warto wybrać obóz krótszy niż standardowe, skoncentrowany nie tylko na zabawach sportowych i integracji, ale też na nauce samodzielności. Mowa o Adapcie w Dolsku - jest to wyjazd stworzony z myślą o najmłodszych! Trwa tylko 3 dni, a swoje dziecko możesz odebrać w dowolnej chwili i zapłacisz tylko za dni wykorzystane!

Jeśli nie chcesz, aby podróżowało same, wybierz obóz Rodzic  + Dziecko, na którym będziesz z nim i zdecydujesz, w których aktywnościach Twoja pociecha może brać udział samodzielnie, a w których razem z Tobą. Pełna animacja czasu wolnego zapewni wspaniałe ferie dla Was obu!
 

Zaktywizuj gamer’a!

Twoje dziecko uwielbia grać na konsoli albo na komputerze? Nie chcesz odbierać mu tej przyjemności, ale zależy Ci, aby ferie spędził też na świeżym powietrzu? Zadbamy o to! Jeśli jest jednym z graczy Minecraft, to obóz Minecraft + Brawl Stars na pewno mu się spodoba! Na tym wyjeździe, oprócz poznawania nowej rzeczywistości, dzięki Google VR i wielu zabaw związanych z jego ulubioną grą, będzie miał okazję wziąć udział w aktywnościach integracyjnych i sportowych! Twoje dziecko bawiło się już z nami latem? Pora na Minecraft level 2Znamy wielu cyber piłkarzy, więc dla miłośników cyfrowej piłki nożnej mamy Obóz piłkarski + FIFA, którego uczestnicy będą mogli spełniać swoje zamiłowanie do futbolu, zarówno na padzie, jak i na boisku! Pamiętaliśmy też o mediach społecznościowych! Obóz YouTube + TikTok to oferta obejmujące praktyczne zajęcia pracy z kamerą, kurs obsługi wspomnianych mediów, zajęcia z Google VR, a także szereg aktywności sportowych. Każdy młody Youtuber i TikToker będzie zachwycony!

 

Pora na sportowców!

Zapalonych miłośników sportów zimowych nie brakuje, dlatego zapraszamy do Karpacza na obozy narciarskie i snowboardowe oraz narciarsko-piłkarskie! Nasze wyjazdy to nie tylko rozwój w konkretnych dyscyplinach sportowych, ale też zajęcia warsztatowe, zabawy kreatywne i integracyjne! Mamy również propozycję dla miłośników aktywności w rytmach muzyki, czyli obóz tanecznyA dla wszechstronnych sportowców proponujemy Activ - tydzień pełen zajęć sportowych, sprawnościowych, zabaw terenowych i wiele więcej! Zapraszamy na sportowe emocje!

 

Piłka nożna również w grze!

W naszej ofercie oczywiście nie zabrakło czystego futbolu. Nie trzeba być zawodnikiem naszej Akademii, aby spędzić ferie w duchu piłki nożnej! Wybierz lokalizację i dogodny termin obozu piłkarskiego, a my zajmiemy się resztą! Dla zaawansowanych proponujemy Champions Camp. Jeżeli natomiast marzeniem Twojej pociechy jest być jak Szczęsny, to obóz bramkarski jest właśnie dla niego! A jeśli oprócz piłki, interesuje je również aktywność wodna, zapraszamy na obóz pływacko-piłkarskiDla zawodników naszej Akademii mamy obozy reprezentacji w Jarocinie, Wągrowcu, Gostyniu, Grodzisku, Grodzisku Wielkopolskim, Słubicach i Rewalu. Więcej informacji na stronie.

 

Zapisz swoje dziecko na wyjazd dopasowany do jego zainteresowań. Na każdym z nich zabraknie tylko jednego - nudy!


Inne proponowane newsy


Wróć do strony głównej

Projekt i wykonanie: cogitech group